• Ви знаходитесь тут:

Наші традиції

Наша школа дуже багата на традиції! Впродовж усього навчального року тут проходить безліч конкурсних та розважальних програм, святкування календарних дат. Перше вересня розпочинається святкуванням Першого дзвоника, та прийомом першокласників до колективу учнів. За ним слідує поздоровлення вчителів із професійним святом - Днем вчителя. І тільки отсвяткувавши День вчителя, розпочинається підготовка до осінньго ярмарку, та традиційного Балу осені. Дуже ретельно і учні, і вчителі, і батьки готуються до Новорічних свят, тому новорічні свята у нашій школі проходять яскраво і весело, залишаючи після себе дуже багато приємних спогадів (не вірите? приходьте і побачите самі!!!).

На початку другого семестру і нового року також, відзначаємо Різдво. Потім йде один із найулюбленіших день Всіх Закоханих!!! А як в нашій школі відзначають 8 березня - такого мабуть ніде не побачиш!!! Традиційною вже за багато ріков стала зустріч випускників минулих років, яка відбувається 1 травня. Закінчується навчальний рік святом останнього дзвоника

Але це ще далеко не все.....Впродовж усього навчального року відбувається багато цікавих конкурсів, лінійок памяті, предметних тижнів! Запрошуємо вас на наші свята!!! Не пошкодуєте, отримаєте багато задоволення, та залишитеся з приємними спогадами!!!

/Files/images/8marta-17.gif